Mega salon

 

 

Ankieta Wędkarz 2015

 

Szanowny Wędkarzu

Jesteśmy przekonani, że podobnie jak dla nas, wędkarstwo to Twoja wielka życiowa pasja. Pasja która czyni nasze życie piękniejszym. Czas spędzony na wędkowaniu, to czas odpoczynku, refleksji, sportowych emocji, to okazja do spotkań z przyjaciółmi i kontaktu z przyrodą. Każda wędkarska wyprawa jest inna, pełna niespodzianek, nieprzewidywalna. Mimo wielu nieprzespanych nocy, godzin spędzonych na cierpliwym oczekiwaniu, lat doświadczeń, łowiska wciąż kryją wiele tajemnic. Naszą zawodową pasją jest odkrywanie tych sekretów. Dlatego prosimy abyś pomógł nam i poświęcił nieco swojego cennego czasu na wypełnienie ankiety dotyczącej wędkarstwa i wędkarzy. Ostatnie takie badanie przeprowadziliśmy ponad 35 lat temu. Wyniki tych prac ze względu na charakter i zasięg uznane były za unikatowe w skali europejskiej.

W tym badaniu chcemy poznać jak bardzo zmieniło się wędkarstwo, kim jest dzisiejszy wędkarz, jakie są jego potrzeby i preferencje. Jesteśmy przekonani, że wioski z tych badań ankietowych również ukażą się w periodykach naukowych, zarówno krajowych, jak i zagranicznych, ale co szczególnie istotne przekazane będą Gospodarzom wód w Polskim Związku Wędkarskim, którzy na co dzień trzymają pieczę nad takim gospodarowaniem, aby przyniosło wędkującym jak największą satysfakcję.

 

Zakład Bioekonomiki Rybactwa

Instytut Rybactwa Śródlądowego w Olsztynie

 

Niniejsza ankieta ma charakter naukowy, a zawarte w niej informacje są całkowicie anonimowe i dobrowolne.

 

Wypełnioną ankietę prosimy zwrócić do macierzystego Koła Wędkarskiego lub siedziby Okręgu PZW lub przesłać na adres: Zakład Bioekonomiki Rybactwa, Instytut Rybactwa Śródlądowego,

ul. M. Oczapowskiego 10, 10-719 Olsztyn

lub na adres mailowy: t.czerwińTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

© 2015 OPZW Bydgoszcz