opzw.opzw.bydgoszcz.pl/jupgrade/

Kup składki i zezwolenia okresowe 1, 3 i 7 dniowe

Sprzedaż składek

Sprzedaż składek i zezwoleń wędkarskich
w Kołach PZW w Domu Wędkarza w Bydgoszczy
od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 15:00

Kalendarz wydarzeń

Studia podyplomowe

Podsumowanie sezonu sportowego w Okręgu PZW w Bydgoszczy – 25.11.2023 r.

 

Okręgowy Kapitanat Sportowy przy Zarządzie Okręgu PZW w Bydgoszczy organizuje w dniu 25.11.2023 r.

 

Uroczyste podsumowanie sezonu sportowego za 2023 rok.

 

Podczas spotkania zostaną omówione osiągnięcia sportowe w poszczególnych dyscyplinach wędkarskich na szczeblu okręgowym, krajowym i światowym. Wręczone zostaną nominacje do kadry Okręgu na 2024 rok.

 

Spotkanie odbędzie się w Domu Wędkarza PZW w Bydgoszczy o godz. 16:00, na które serdecznie zapraszamy prezesów Kół zawodników nominowanych, jak również wszystkich sympatyków sportu wędkarskiego.

 

Nominowani do Kadry Okręgu w poszczególnych dyscyplinach wędkarskich są:

 

Dyscyplina spławikowa:

 

Kadet U-15

Wojciech Pachocki Koło PZW nr 5 w Bydgoszczy

Jan Leliwa Koło PZW nr 3 w Bydgoszczy

Igor Leliwa Koło PZW nr 3 w Bydgoszczy

Agata Teske Koło PZW nr 20 w Bydgoszczy

 

Junior U-20

Oliwier Gołembiewski Koło PZW nr 4 w Bydgoszczy

Bartosz Chojnacki Koło PZW nr 4 w Bydgoszczy

Norbert Gwizdała Koło PZW nr 4 w Bydgoszczy

Mateusz Burnicki Koło PZW nr 5 w Bydgoszczy

 

Młodzież U-25

Patryk Burnicki Koło PZW nr 5 w Bydgoszczy

Patryk Gołembiewski Koło PZW nr 4 w Bydgoszczy

Mikołaj Urbaniak Koło PZW nr 4 w Bydgoszczy

 

Kobiety

Dorota Lewandowski Koło PZW nr 118 w Paterku

Aleksandra Sołtysińska Koło PZW nr 4 w Bydgoszczy

 

Seniorzy

Sebastian Borkowski Koło PZW nr 4 w Bydgoszczy

Mateusz Jankowski Koło PZW nr 146 w Lubostroniu

Piotr Grzelaczyk Koło PZW nr 128 w Szubinie

Kamil Dorna Koło PZW nr 29 w Bydgoszczy

Maciej Lehnarth Koło PZW nr 128 w Szubinie

Arkadiusz Zabłocki Koło PZW nr 4 w Bydgoszczy

Artur Lewandrowski Koło PZW nr 4 w Bydgoszczy

Dariusz Dudziński Koło PZW nr 4 w Bydgoszczy

 

 

Dyscyplina spinningowa:

 

Teamy

Team Spinmad & Riverfox: Marcin Bomba, Kacper Rybicki

Team Golden Esox: Marcin Wenskowski, Jarosław Ungerek

Team Dragon: Arkadiusz Nicpoń, Arkadiusz Strzyżewski

Team Bracia Tuchola: Adam Konkolewski, Sebastian Konkolewski

Team Damaszek Fishing: Damian Damaszek, Stanisław Damaszek

 

Dyscyplina muchowa:

Jan Deba Koło PZW nr 121 w Sępólnie Kraj.

Jacek Grabowski Koło PZW nr 113 w Osiu

Sebastian Kutka Koło PZW nr 4 w Bydgoszczy

Andrzej Jóźwik Koło PZW nr 94 w Koronowie

Piotr Pszczółkowski Koło PZW nr 1 w Bydgoszczy

Rafał Idler Koło PZW nr 4 w Bydgoszczy 

 

Dyscyplina rzutowa:

Anna Szufrajda Koło PZW nr 5 w Bydgoszczy

Dawid Szufrajda Koło PZW nr 5 w Bydgoszczy

 

 

 

© 2023 OPZW Bydgoszcz
Ciasteczka
INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES


Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników.

Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.