Mega salon

 

Akcja sprzątania Kanału Bydgoskiego,  przy ul, Spacerowej

 

 

Informujemy, że w dniu 24.03.2019 r. (niedziela) w godzinach 8.00 – 12.00 organizujemy sprzątanie Kanału Bydgoskiego. 

Planujemy usunąć śmieci z terenu bezpośrednio przy linii brzegowej oraz z pasa zieleni wzdłuż ulicy Spacerowej na odcinku od ulicy Plażowej (most – wodociąg) do ulicy Janowieckiej (kładka dla pieszych).  

Czas i miejsce zbiórki: godz. 8:00, Spacerowa – Plażowa (samochody parkujemy na pasie m. ulicą Spacerową i Kanałem).

Prosimy zaopatrzyć się w podbieraki, ew. grabie lub tyczki do zbierania odpadów z nasypu i wody blisko brzegu oraz stroju wędkarskiego (dot. kol. wędkarzy). 

Zapewniamy zabezpieczenie medyczne oraz worki PE do śmieci i kiełbaski z grilla na zakończenie. 

Zapraszamy wszystkie chętne osoby, którym leży na sercu stan najbliższego bydgoszczanom terenu rekreacyjnego oraz łowiska jednocześnie - nie tylko z naszego Koła nr 16 "Brda Bydgoszcz".

 

 

Zapraszamy i pozdrawiamy serdecznie Zarząd Koła nr 16 „Brda Bydgoszcz 

 

 

 

 

PLAN  SPRZĄTANIA KANAŁU BYDGOSKIEGO

na ul. Spacerowej w  Bydgoszczy dnia 24.03.2019

 

1. ORGANIZATOR   /  KOŁO PZW nr 16 ,, BRDA BYDGOSZCZ ‘’

2. CZAS  / dnia  24.03.2019, w godz.  8.00 -  12.00

3. MIEJSCE / teren przy linii brzegowej Kanału oraz pas zieleni wzdłuż ul. Spacerowej na odcinku od ul. Plażowej (most – wodociąg) do ul. Janowieckiej (kładka dla pieszych), brzeg od strony ww. ulicy aż do lustra wody oraz (tam, gdzie będzie możliwe) - wyjęcie śmieci z wody podbierakami.

4. SPRZĄTANIE / obejmie oczyszczenie trawników ze śmieci, aż do jezdni; uprzątnięcie z nabrzeża  odpadów, typu: pojemniki plastikowe, metalowe, opakowania szklane oraz inne. Spakowane zostaną one do worków PE, worki zawiązane a następnie ułożone przy krawędzi jezdni w wyznaczonych miejscach, celem ich odbioru przez uprawnione służby Komunalne Gospodarki Odpadami - po naszej akcji.

5. INNE / Zapewniamy worki zbiorcze do śmieci oraz opiekę medyczną na czas trwania akcji sprzątania.Po zakończeniu sprzątania planowany jest „grill towarzyski”  dla uczestników, podsumowujący akcję - do godz. 13.00.

6. CEL  AKCJI  /  Poprawienie stanu czystości  nadbrzeża, jak też lustra wody KANAŁU BYDGOSKIEGO, nad którym niejednokrotnie rozgrywane były zawody wędkarskie przez nasze Koło nr 16  oraz inne Koła z OPZW Bydgoszcz, jak również zawody rangi  mistrzowskiej. Wizerunek PZW w oczach mieszkańców po naszych działaniach również powinien się poprawić, co spowoduje większą przychylność  dla naszych imprez.

 

© 2015 OPZW Bydgoszcz
Ciasteczka
INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES


Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników.

Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.