Mega salon
 
Nazwa i nr Koła PZW
Koło nr 40 przy Klubie Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych w Bydgoszczy
Adres siedziby Koła    
ul. Sułkowskiego 52, 85-915 Bydgoszcz
Prezes Koła i nr telefonu
Szkopiak Grzegorz, tel. 691-383-085
Skarbnik Koła i nr telefonu
Majchrzak Marek, tel. 600-790-162
Miejsce i godziny urzędowania skarbnika
Styczeń – w 2 i w 4 czwartek miesiąca; Luty - podczas wzcz koła, w 3 czwartek miesiąca: Marzec i Kwiecień w każdy czwartek miesiąca; we wszystkich tych dnia w klubie IWspSZ, ul. Sułkowskiego 52/109, w godzinach od 16:00 do 18:00 (przed pandemią); obecnie - codziennie od 8:00 do 21:00 po uzgodnieniu telefonicznym ze  skarbnikiem koła.
Miejsce i terminy przeprowadzania egzaminów na kartę wędkarską
W terminie przyjmownia składek; obecnie - po uzgodnieniu telefonicznym ze  skarbnikiem koła.
Adres e-mail
kolo40@opzw.bydgoszcz.pl

Mistrzostwa koła Antoniewo 04.2022

 

 

Dnia 10.04.2022 godz.7.00 Antoniewo nasze koło rozpoczęło sezon konkursowy. Mimo zimna, porywistego wiatru, który dokładnie nas mroził ,20 naszych kolegów stawiło się na konkursie ,w tym jeden junior .Ryby też stwierdziły że jest za zimno i zbytnio nie chciały współpracować. Tylko 7 kolegów w tym nasz junior kol. Jakub miało jakieś efekty Pierwsze m. zajął kol Karol. 2 m. kol Kazimierz 3 m. kol Krzysztof. Wszystkie złowione ryby w dobrej kondycji wróciły do wody. Zapraszamy na następny konkurs 01.05.2022. Członkowie naszego koła także starali się zrobić porządek ze śmieciami zostawionymi  przez wędkarzy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2015 OPZW Bydgoszcz
Ciasteczka
INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES


Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników.

Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.