Mega salon
 
Nazwa i nr Koła PZW
Koło nr 40 przy Klubie Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych w Bydgoszczy
Adres siedziby Koła    
ul. Sułkowskiego 52, 85-915 Bydgoszcz
Prezes Koła i nr telefonu
Szkopiak Grzegorz, tel. 691-383-085
Skarbnik Koła i nr telefonu
Majchrzak Marek, tel. 600-790-162
Miejsce i godziny urzędowania skarbnika
Styczeń – w 2 i w 4 czwartek miesiąca; Luty - podczas wzcz koła, w 3 czwartek miesiąca: Marzec i Kwiecień w każdy czwartek miesiąca; we wszystkich tych dnia w klubie IWspSZ, ul. Sułkowskiego 52/109, w godzinach od 16:00 do 18:00 (przed pandemią); obecnie - codziennie od 8:00 do 21:00 po uzgodnieniu telefonicznym ze  skarbnikiem koła.
Miejsce i terminy przeprowadzania egzaminów na kartę wędkarską
W terminie przyjmownia składek; obecnie - po uzgodnieniu telefonicznym ze  skarbnikiem koła.
Adres e-mail
kolo40@opzw.bydgoszcz.pl

Otwarty Turniej z okazji Dnia Dziecka

 

 

Niedziela 29.05.2022. godz. 9.00, na terenie naszej stanicy w Borównie rozpoczął się OTWARTY TURNIEJ z okazji DNIA DZIECKA. mieliśmy zgłoszonych 20 młodych uczestników, kilku się przestraszyło pogody ,co może nie dziwić biorąc pod uwagę paskudną pogodę która była dzień wcześniej. Jednak kilkunastu młodych adeptów wędkarstwa stawiło się na turniej i bardzo dobrze bo nie padało i zrobiło się cieplej. Przed rozpoczęciem zawodów do młodzieży, krótkiej informacji na temat fair play, ochrony środowiska, bezpieczeństwa na łowisku , zestawów wędkarskich udzielił prezes naszego koła. Dla opiekunów informacji udzielił skarbnik naszego koła. Następnie młodzi dostali słodycze i napoje i udali się na swoje stanowiska. Po 4 godz. nastąpiło komisyjne ważenie ryb. Wyniki w kolejności od pierwszego, kol. Wojtek, Robert, Mikołaj, Majka, Jakub, Adam, Daniel, Zuzia, Weronika, Konrad, Alan. Każdy z uczestników otrzymał prezenty ,a podium statuetki oraz cenne nagrody. Młodzież oraz opiekunowie otrzymali posiłek , napoje, i wspaniałych nastrojach zakończyliśmy nasz turniej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2015 OPZW Bydgoszcz
Ciasteczka
INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES


Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników.

Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.