Mega salon
 
Nazwa i nr Koła PZW
Koło nr 40 przy Klubie Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych w Bydgoszczy
Adres siedziby Koła    
ul. Sułkowskiego 52, 85-915 Bydgoszcz
Prezes Koła i nr telefonu
Szkopiak Grzegorz, tel. 691-383-085
Skarbnik Koła i nr telefonu
Majchrzak Marek, tel. 600-790-162
Miejsce i godziny urzędowania skarbnika
Styczeń – w 2 i w 4 czwartek miesiąca; Luty - podczas wzcz koła, w 3 czwartek miesiąca: Marzec i Kwiecień w każdy czwartek miesiąca; we wszystkich tych dnia w klubie IWspSZ, ul. Sułkowskiego 52/109, w godzinach od 16:00 do 18:00 (przed pandemią); obecnie - codziennie od 8:00 do 21:00 po uzgodnieniu telefonicznym ze  skarbnikiem koła.
Miejsce i terminy przeprowadzania egzaminów na kartę wędkarską
W terminie przyjmownia składek; obecnie - po uzgodnieniu telefonicznym ze  skarbnikiem koła.
Adres e-mail
kolo40@opzw.bydgoszcz.pl

Turniej szkółki wędkarskiej 06. 2022

 

 

Dnia 11.06.2022 o godz 9.00 rozpoczęliśmy turniej Szkółki Wędkarskiej. Słońce grzało ,ryby brały, także nasza młodzież wędkarska miała przednią zabawę. Część naszych zawodników po czasie wolała wybrać wylewanie wody z naszych łódek oraz ich czyszczenie ,co przy takim upale nie dziwiło, zabawa w chłodnej wodzie była przyjemniejsza. Każda uczestnik turnieju mógł się pochwalić efektami, ryby zostały zważone, i zgodnie z zasadami naszego koła ( złów i wypuść ) zostały wypuszczone do wody. Po turnieju uczestnicy udali się na posiłek, odebrali drobne upominki od gospodarza naszej stanicy. Pierwsze m. kol .Wojtek, 2 m. kol Jakub, 3m. kol. Mikołaj. Zwycięzcy otrzymali statuetki i nagrody ,a pozostali upominkami .Zapraszamy na następne zawody dla dzieci i młodzieży W DNIU 31.07.2022 O GODZ 9.00 W BORÓWNIE (teren naszej stanicy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2015 OPZW Bydgoszcz
Ciasteczka
INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES


Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników.

Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.